Kolorowe, smaczne, zdrowe - Galaretki Premium

Kolorowe, smaczne, zdrowe – Galaretki

 

Wiosna i lato swoją feerią barw inspiruje nas do spożywania lekkich, kolorowych posiłków, a jak posiłki to także desery. Zastosowanie galaretki to idealne połączenie lekkiego, zdrowego deseru, cudownych kolorów i dbałości o zapewnienie sobie zdrowej przyjemności.

 

Kolorowo

Galaretki Premium to soczyste barwy uzyskane wyłącznie dzięki naturalnym barwnikom. Bogata kolorystyka sprawi, że każdy deser ożyje wiosenno-letnim tchnieniem. Do wyboru są czerwienie dojrzałych wiśni i truskawek, głęboki pomarańcz, soczysta agrestowa zieleń oraz oszałamiająca świeżością cytrynowa barwa.

 

Smacznie

Kolorowe desery muszą również wspaniale smakować. Galaretki Premium to nie tylko piękne, naturalnie uzyskane barwy, to również znakomity smak i jakość. Idealnie zrównoważona świeżość i słodycz gwarantują powodzenie każdemu deserowi wzbogaconemu taką galaretką. Sprawdzają się zarówno w prostych, owocowych kompozycjach jak i w wyszukanym towarzystwie nieco bardziej skomplikowanych ciast i torów.

 

Zdrowo

Zawarta w galaretkach żelatyna wspomaga regenerację stawów i poprawia kondycję paznokci. Ma w swoim składzie aminokwasy z siarką, które są składnikiem keratyny włosa, dlatego galaretki powinny spożywać osoby, które zmagają się z problemem przesuszonych włosów pozbawionych witalności. Żelatyna zawiera też potas pomocny w walce ze zbędnymi kilogramami.

 

Bez cukru

Galaretki ze stevią to idealna alternatywa dla osób nie mogących bądź nie chcących spożywać tradycyjnych cukrów.